Toute nation a le gouvernement qu'elle mérite.

CHARLES BUKOWSKI

İndirim!

 54,00

Kategoriler: , Etiketler: , ,

Açıklama

ÖZEL İNDİRİMLİ ÖN SİPARİŞ ÜRÜNÜDÜR!

Underground Poetix Proudly Presents
made in Factory

Büyük Boy [21cm x 29 cm]
Amerikan Cilt

GOOGLE DIŞI FOTOGRAF EKLERİYLE!


LÜTFEN DİKKAT: Bu ürün Ekim son haftası Kasım başı kargolanmaya başlayacaktır. Beraberinde başka siparişiniz olursa onlar da bu tarihi bekleyecektir.

HER ŞEY Jashua Preston’un çok önemli noktalara değindiği giriş yazısını da ekleyerek yayımladığı Amerikalı yazar Charles Bukowski’nin değerli büyük insan Bly’e yazdığı mektubu yayımlamasıyla başladı.

Tek başına değerli bir mektubun açtığı yol yakında elinizde tutacağınız (ya da artık tuttuğunuz) bu muazzam çalışmaya vardırdı bizi.

Aslında kişisel önem taşımız çok net; Bukowski’nin en değerli dilimi olan yaradılış süreci, o kendi kendini yaratmıştır, bu yüzden yeri çok yukarıdadır, aslında kendi arenasında Şeyh el Ekber’dir Bukowski, onun yaradılışının gerekeni olan zemin şah damarıdır; küçük yayınlar, daha küçük yayınlar ve daha da küçük yayınlar. Tüm mitoloji orada başlar ve orada biter. Yazarın sonrasızlığı bu değeri tarifsiz evvelinde yatar, zamansızlığını da burada yaratır. Bu yüzden zamansız ve kuşaksızdır, Tek’tir Ekber. -Diğer yandan şahsının yapısı bu tüm dahilinde editörlüğü ve yayımcı brövesini de kapsar.

Retoriği teorik yapısı ve dönem yapısökümü ile instagram çağına sığmayacak bir kuyudur satın alacağınız özel çaba.