Toute nation a le gouvernement qu'elle mérite.

THE DIGGERS – “Digırlar”

 2,00

Stokta yok

Açıklama

18-20 Mart 2021 paketlerinin içine hediye olarak konacak, isteyen aşırı sınırlı sayıdaki ayrılmışı kopyaları 2 tl ödeyerek ala da bilir

20 sayfa kapaksız teldikiş siyah-beyaz 100 gr 12x18cm

Popüler inanışın aksine, hippi hareketi bütünleştirici olsa da tek tip değildi, bu yüzden 1960’ların karşı kültür gruplarının birbirlerinden nasıl farklı olduklarını ve birbirleriyle nasıl örtüştüklerini açıklamanın akıllıca olacağını düşündük.

Altmışların satacak bir şeyi olmasaydı ortada bir hikâye olmazdı. Summer of Love tarzı dışarıdaki sıradanlara tuhaf görünebilir, ancak gelişimi, tekrar etmeye devam eden bir döngünün göstergesidir. Kültürel modalar; yoksullar, gençler, haklarından mahrum olanlar arasından doğar çünkü zorunluluk yaratıcılığın anasıdır. Gençliğin güzelliği, taze bir bakış açısının armağanı ve en az düzeyde yaşanacak akıbetlerle deneyim yaşama yeteneğidir. Bu kombinasyon kendini bireysel insanlar veya gruplar içinde farklı şekillerde gösterir ve en çok sanat, moda ve tasarım gibi görsel ifadelerde belirgindir. Her nesil geleceği şekillendirmek için önceki nesillerden geleni alır ve yeraltı eğilimleri ana akım ışığı görür çünkü kapitalizm, uçları ortada toplayarak ayakta kalır.