Toute nation a le gouvernement qu'elle mérite.

The Kırmızı Başlıklı İstasyon Şefi*

 0,00

Kategoriler: , , Etiketler:

Açıklama

*Yazarın AYNI İSİMLİ kitabıyla KARIŞTIRILMAMALIDIR!

15(ONBEŞ)SANTİM X 21(YİRMİBİR)SANTİM EBATINDA 24 SAYFA, TUVAL ÖZEL KARTON KAPAK (Sub standardı), tel dikiş, enso 80 gr iç kağıt.
SINIRLI VE TEKRARSIZ BASKI

Taht-el arz adını verdiğim (benim için) çok çok özel kÜÇÜK İskender serimizin 2. nesnesi. Kasım 1995’de yarattığı bir parçası İskender’in.

İskender ile son Bodrum görüşmemizde verdiği çok özel çizimleri ve el yazılarını da (toplamda 3 tane ek) onun arzusuyla bütüne ekledim.
Bir yarım kalmışlığı hak ve arzu edenlere ulaştırmak çok heyecan verici. Diğer yandan nesneler ticari bir hal almasın diye tarafımdan belirli adetlerde ve tekrarsız basılacak, İskender böyle istedi. Eserin gerçek kapağı iç kapak olarak kullanıldı, çok sevdiğini ifade ettiği değerli çizimi ise kapak olarak kullandık. Eserin maketi çoğaltılmadığından (geçmişte) kullandığı mahlas olan ART BOY ile örtüştürerek bir ART ZINE formuna sahip olduğundan “kitap” görüntüsünden kurtarıp sayfada imaj olarak parlamalarını istedik. Eserin kapağında bulunan “+18” uyarısını ise matbaacımız mecbur kıldı, içeride sıkça yer alan erkek üreme organları çizim ve fotoğraflarından kaynaklandı bu arzusu. Saygı duyduk:))

Bunlar küçüğün arka mahalleleri, gerçek sokakları, kılcal damarları

o yüzden mutluyum, çok mutluyum -Şenol Erdoğan