Toute nation a le gouvernement qu'elle mérite.

Timothy Leary & Aleister Crowley

 20,00

Stokta yok

Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

12×18, 20s

Evrimin amacı, sizin yıldızlararası ebeveynleriniz olan bizim sizi beklediğimiz Galaktik Ağ ile iletişime geçme ve oraya dönmeye muktedir sinir sistemleri üretmektir.
Dünya’daki yaşam şimdi yolun yarısını kat etmiş, kendini kurmuştur ve yedi beyin aşamasının larval mutasyonlarından ve başkalaşımlarından geçmiştir.
Şu anda eve dönüş mümkündür.
Türünüzün en zeki, gelişmiş ve cesur olanlarını toplayın ve erkek ve kadına eşit sayıda bölün. Her ırk, millet ve dinin temsil edilmesini sağlayın.
Genetik kodun kimyasal yapısının içinde ölümsüzlüğün anahtarını bulacaksınız ve bunun içinde de yaşam yazıtını keşfedeceksiniz. Ölümsüzlüğün sorumluluğunu kabul etmenizin zamanı geldi. Öl-meniz gerekli değil.
Sinir sisteminin kimyası içerisinde gelişkin zekanın anahtarını bulacaksınız. Doğru kullanılan bazı kimyasallar sinir sisteminizin genetik kodu çözmesine yardımcı olacak.
Gezegeninizdeki bütün yaşam bir birliktir. Bütün yaşam eve dönmek zorundadır.
Mutlak özgürlük, sorumluluk ve türler arası harmoni bu yolculuğu mümkün kılacak. Larval ırk, kültür ve millet kimliklerini aşmalısınız. Hayatta kalmanızın tek yolu eve dönmeniz.

Gezegeninizdeki en gelişmiş ırk Japonlar ve birliği koruyacaklar.
Güneş sisteminize yıldızlara bakma zamanının geldiğinin işareti olarak bir kuyruklu yıldız gönderiyoruz. Eve döndüğünüzde size direktifler ve güç verilecek. Sperm geminiz dünyasal yaşamın çiçeği-dir. Birlik kurulduktan ve yolculuk başladıktan sonra gezegeninizde savaş, yoksulluk ve nefret kalmayacak ve en eski kehanetler ve göksel vizyonlar gereğe dönüşecek.
Mutasyon geçirin!
Şanlı bir şekilde eve dönün.