De Omnibus Dubitandum

Teslimat ve İade

Teslimat
İade / Değişim

Son güncelleme: 14.05.2022

Teslimat

Özel bir durum olmadığı sürece Pazartesi-Çarşamba aralığında (tabi ki bu günler de dahil) 14:00’a kadar oluşan siparişler aynı gün içerisinde, 14:00 sonrası ise, ertesi gün kargoya verilmektedir.

Perşembe 14:00 sonrası Cuma ve hafta sonu verilen siparişler ise, Pazartesi günü kargolanır. Perşembe 00:00–14:00 aralığında kalan siparişler aynı gün kargolanabileceği gibi Pazartesi gününe de ertelenebilir.

İade / Değişim

Satın aldığınız üründe herhangi bir hata bulunması (deformasyon, eksik sayfa, vb. üretim ya da kargo aşaması kaynaklı) halinde —teslimat tarihinden itibaren— azami 7 gün içerisinde “İletişim” sayfamızda bulunan e-posta adresimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçerek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı kaynaklı bir hata oluşmuş ve/veya ilgili 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmış ise, iade/değişim işlemi gerçekleştirilmez.

Ürün iade ve değişim şartları için, 4077 sayılı “Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun” içeriğinde belirtilen uygulamalar esastır.

Lütfen, iade/değişim işlemi için öncelikle; —sipariş numaranızı barındıran— bir e-posta ile bizimle iletişime geçin. Zira süreç için gerekli bilgiler (örn. kargo için gerekli adres, vb.) yine e-posta ile size iletilecektir.

“İade/değişim” işlemi için e-posta haricinde (örn. Instagram özel mesajı, vb.) kullanılan yöntemler mutlak surette yanıtsız kalacaktır.