Toute nation a le gouvernement qu'elle mérite.

Sık Sorulan Sorular

“Kargom iade edilmiş / edilirse”

Sub Press sizden paketin büyüklüğü ve ağırlığı ne olursa olsun tek yönlü ve bir defaya mahsuben kargo ücreti alıyor ve bunu ödeme yaparken zaten görüyorsunuz, haklı haksız her türlü sebeple bize geri dönen kargonun “geri taşıma bedeli” tarafımızdan alınıyor, bu durumda siz kargonuzun tekrar size gönderilmesini talep ederseniz karşı ödemeli olarak tarafınıza tekrar yollanıyor.

“Nasıl üye olabilirim?”

Üye olmak sağ üst kısımda bulunan “üye ol” ikonunu tıklayıp bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. İlk alışverişinizi yaparken girdiğiniz bilgilerle de üye olabiliyorsunuz. Üye olmanız size sonraki siparişlerinizde tekrar tekrar adres bilgisi girmekten kurtarır.

“Kredi kartımla taksitli alışveriş yapabilir miyim?”

Anlaşmalı banka kartlarıyla 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz.

“Havale ya da EFT ile alışveriş yapabilir miyim?”

Elbette. 2 ödeme seçeneğinden birini; Online ya da Havale seçeneğini tercih edebilirsiniz. Siparişiniz akabinde EFT ya da Havale’nizi yaparsanız sistem otomatik olarak kargonuzu harekete geçirecektir. Siparişi yapılıp ödemesi yapılmayan kargolar 24 saat içerisinde iptal edilir.

“Siparişim ne zaman kargoya veriliyor?”

Siparişlerinizi aynı gün içinde kargoya vermeye çalışıyoruz. Ancak 14.00’dan sonraki siparişlerde ertesi güne kayabilir. Cuma günü ve haftasonu verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

“Siparişim hangi kargo firmasıyla geliyor?”

MNG Kargo ile geliyor. Gönderinizi daha kolay takip edebilmek için üye olurken cep telefonu bilginizi girmeyi unutmayın.